0-538-282-16-20
FacebookTwitterYoutubeRSS

Haberler/Duyurular

Uzman Klinik Psikolog Çiğdem Koşe, 2 Temmuz 2012′de Doğuş Otomotiv‘de düzenlenen “Çocuk ile İletişim” konulu söyleşiye konuşmacı olarak katıldı.

Değerli Yöneticilerimiz ve Çalışma Arkadaşlarımız,

Doğduğu günden itibaren çocuk, yaşayabilmek için ana-babasının desteğine muhtaçtır. Çocuğun kendi ayakları üzerinde durabilmesi, özgüvenin gelişmesi, kendisi ve çevresiyle barışık olabilmesi, kendisini düzgün ve doğru ifade edebilmesi ailenin vereceği eğitime ve iletişime bağlıdır. Çocuğunuzu yetiştirirken, onunla kurduğunuz iletişim biçimi son derece önemlidir. Bu iletişim biçimi; yaşam boyu onunla kuracağınız ilişkininde temellerini oluşturacaktır.
2 Temmuz 2012 Pazartesi günü Şirketimizde Uzman Klinik Psikolog Sn. Çiğdem Koşe’nin sunumu ile “Çocuk İle İletişim” konulu söyleşi düzenlenecektir.

Söyleşi konuları;
· Çocuk ile kurulan iletişimin önündeki engeller,
· Doğru iletişim nasıl kurulur?
· Çeşitli iletişim tarzlarına örnekler,
· Soru ve cevaplar

Her bir bireyi yakından ilgilendiren “Çocuk İle İletişim” söyleşisi, varolan bilginiz üzerine yeni bilgiler ekleyeceğiniz, çocuklarımız ile iletişimimize önemli katkılar sağlayacağına inandığımız konuları bizlere aktaracağından değerli katılımlarınız için şimdiden teşekkür eder, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Söyleşi Detayları

Tarih: 02.07.2012
Yer: Doğuş Otomotiv Şekerpınar Eğitim Merkezi Konferans Salonu
Saat: 12.30 – 13.30

Saygılarımızla,
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları02.07.2012, 12:30 – 13:30

Doğuş Otomotiv Şekerpınar Eğitim Merkezi Konferans Salonu

İstanbul